حضور فراز شیمی آوند در نمایشگاه بین المللی

تاریخ انتشار : 1400/08/23

نوع تجارت و سیستم چاپ پارچه بسیار متفاوت از چاپهایی مثل چاپ بنر و فلکس و یا چاپ یووی و پوستر و غیره می باشد که بصورت موردی و یا مقطعی میباشند و ممکن است در برخی مواقع کم کار و بدون کار حتی باشند و تعطیلی موقتی هم آسیب سنگینی به چاپخانه وارد نمی کند ، با توجه به اینکه روند چاپ و تولید پارچه می بایست بدون وقفه باشد و همواره مواد مصرفی چاپ می بایست در دسترس چاپخانه ها باشد و در صورت نبود کاغذ و جوهر سابلیمینشن صدمات جبران ناپذیری به کارگاهها و چاپخانه های پارچه وارد می گردد و تمامی فرایند های پس از چاپ نیز متوقف می شود بطور مثال در یک کارگاه تولید شال و روسری در صورتی که دستگاه های چاپ کاغذ متوقف شوند در ادامه بخش کلندر چاپ کاغذ روی پارچه هم متوقف می شود و واحد های خیاطی و بسته بندی ، توضیع روسری و فروشگاه تک فروشی و ... نیز بیکار میگردند و لطمات بزرگی هم از لحاظ مالی و هم از نظر وجه کاری به واحد تولیدی وارد می شود که ممکن است به از دست دادن مشتری ها و حتی ورشکستی تدریجی واحد بیانجامد .


به همین دلیل در مجموعه فرانگ همواره سعی شده است که حتی با تمام مشکلات واردات و تحریم و نواسانت ارز و غیره همیشه موجودی انبارهای جوهر چاپ سابلیمیشن و رولهای کاغذ های چاپ سابلیمیشن برای ماه های آینده هم تامین شده باشد و هرگز همکاران و مشتریان عزیز نگرانی بابت کمبود و نبود مواد مصرفی نداشته باشند .


حتی در فرارنگ تامین مواد مصرفی از این هم فراتر رفته است و همیشه چندین نوع کاغذ و جوهر با کیفیت های مختلف و قیمتهای مختلف موجود باشد تا همکاران بسته به استراتژی کاری خود بتوانند مواد مصرفی مورد نظر خود را تهیه کنند به عنوان مثال ارزان ترین و با صرفه ترین جوهر سابلیمیشن ایران (High light) و همچنین باکیفیت ترین جوهر ایران (فارنهایت) که گران قیمت تر است ، در مجموعه فروش فرارنگ موجود است تا هم همکارانی که قصد تولید و چاپ پارچه و روسری و ... با قیمت پایین و تیراژ بالا را دارند و هم چاپخانه هایی که به دنبال با کیفیترین چاپ موجود در ایران هستند بتوانند جوهر متناسب با نیاز خود را از فرارنگ خریداری نمایند .


ضمنا" به جهت حمایت از مشتریان و همکاران فرارنگ همواره در هر شرایط بازار و نوسانات ارزی و ... فروش بصورت چکی و مدت دار به چاپخانه های که دستگاه های چاپ آنها از فرارنگ خریداری شده است ادامه داشته است و این فروش چکی با همان قیمت فروش نقدی می باشد و هیچ گونه تفاوت قیمتی با فروش نقدی ندارد .


حتی به جهت رعایت شرط انصاف در مواقع افزایش قیمت دلار ، قیمت فروش مصرفی که موجود می باشد و خرید قدیمی هست با نرخ دلار روز عرضه نمی گردد و با افزایش قیمت جزئی قیمت گذاری می شود تا به موجودی ها جدید برسد .


بخشی از موجودی یکی از انبارهای فرانگ که به جهت آسایش خاطر همکاران همیشه مملوع از مواد اولیه چاپ می باشد


می توانید جهت آشنایی با جوهرهای سابلیمشن اینجارا ملاحظه کنید .

می توانید جهت آشنایی با کاغذهای سابلیمشن اینجارا ملاحظه کنید .